Выбрать страницу

Довге Життя

Immortalitas

Допомогаємо вам на будь-якому етапі вашого життя від підлітка (пізній підлітковий вік 18-25 роки) до літнього члена вашої родини! Консультуємо по комплексному оздоровленню всіх хто хоче звернутися до нас. Працюємо із хворобами пацієнтів на енергетичному рівні коригуємо енергетичне поле – ауру людини. Діагностика та корекція поля пацієнта на предмет сторонніх польових структур (порча, прокляття, сглаз, приворот, переляк, обруч, перекриття, та інші подібні неприємності).

Повний розбір Ваших стосунків на Таро (повноцінна консультація)

Лікую лікарськими рослинами, та фітокомплексами. Комплексний прийом фітокомплексу здійснюється під наглядом фахівця. Фітокомплекс виготовляється індивідуально після діагностики, залежно від критичності захворювання того чи іншого органу чи систем забезпечення організму пацієнта!

Альтернативні, Природні Засоби

Що ми Пропонуємо

N

ПОВНА ДІАГНОСТИКА

Діагностика людини проводиться тричі на місяць для прояву повної картини під час оздоровлення, для своєчасного виявлення біоенергетичних відхилень у біополі людини.

N

Комплексний безконтактний енергетичний масаж біоенергетичного поля людини

Безконтактний енергетичний масаж це повне відновлення організму. Унікальний метод спрямований на відновлення енергетичного рівноваги організму. Під час масажу відбувається спрямований вплив на біологічно активні точки, відновлюється захисне поле людини, видаляються сліди та вплив чужорідної енергетичної польової структури, що працює для ураження захисного поля людини. Збільшується швидкість та підвищується ефективність лікування, нормалізується циркуляція крові, покращується робота імунної, ендокринної та лімфатичної системи організму, відновлюється баланс енергії та роботи внутрішніх органів.

 • Безконтактний енергетичний масаж; видаляються сліди та вплив чужорідних енергетичних польових структур, що працюють для ураження захисного поля людини (порча, прокляття, пристріт, приворот, переляк, обруч, перекриття тощо). Чищення каналів.
 • Безконтактний енергетичний масаж стовбура зв’язку; видаляються сліди та вплив чужорідних енергетичних польових структур, що працюють для ураження захисного поля людини (порча, прокляття, пристріт, приворот, переляк, обруч, перекриття тощо).
  N

  Харчова добавка Фітокомплекс “ІНДИВІДУАЛЬНИЙ №1” серії харчових добавок “Джерело Нації”

  очищення та детоксикація організму; вегетотивні дисфункції, гіпертонічна хвороба, атеросклероз; захворювання суглобів, м’язів, шкіри, ясен, зубів; проблеми з пам’яттю, зором, слухом, імунодефіцитом; захворювання нирок, енурез; простатит, аденома простати; ревматичні захворювання (остеохондроз, артроз, ревматизм, артрит, подагра); відновлення сексуальної функції та статевої активності; відновлення функцій щитовидної залози; реабілітація після хіміо- та променевої терапії; гнійно-септичні процеси; нервово-психічні захворювання; епілепсія.          Спосіб застосування та рекомендована доза: курс застосування визначається індивідуально.

  N

  Повний розбір Ваших стосунків на Таро (повноцінна консультація)

  У діагностику Ваших відносин входить:

  – Розбір Вашої ситуації (дивлюся, що конкретно відбувається); чи резонують Ваші енергії з Вашими близькими, друзями на даний момент;

  – Чи є втручання третіх осіб; та інші можливі варіанти;

  – Також в це входить порада для того чи іншого результату подій, як Вам краще вчинити, щоб це був сприятливий результат для Вас, в першу чергу;

  – Прошу помітити, сюди входять виключно рекомендації, які не шкодять Вам;

  – Консультую за варіантами розвитку Ваших подальших подій.

  Всі Компоненти Натуральні

  Фітокомплекси виготовляються індивідуально, використовуються найякісніші компоненти та лікарські рослини.

  Фітооздоровлення – використання рослин як лікарських засобів починається з глибокої давнини, і в даний час. У фітооздоровлення повсюдно багато прихильників. Це зумовлено м’якістю та комплексністю дії біологічно активних сполук рослинних препаратів, їхньою хорошою переносимістю.

  Поширені Запитання

  Список тем щодо оздоровлення організму людини

  Тут ви можете переглянути питання та відповіді.

  Повна діагностика. Що це таке?

  ПОВНА ДІАГНОСТИКА це перший і важливий етап в оздоровленні організму людини.

  Діагностика людини проводиться тричі на місяць, для прояву повної картини під час оздоровлення, для своєчасного виявлення біоенергетичних відхилень у біополі людини.

  Діагностика поля на предмет сторонніх польових структур (порча, прокляття, пристріт, приворот, переляк, обруч, перекриття тощо).

  Діагностика поля на предмет захворювання внутрішніх органів та життєво важливих систем організму; особистих проблем людини; сторонніх польових структур (псування, прокляття, пристріт, приворот, переляк, обруч, перекриття, тощо).

  Діагностика Ваших відносин

  • Розбір Вашої ситуації (дивлюся, що конкретно відбувається); чи резонують Ваші енергії з Вашими близькими, друзями на даний момент;
  • Чи є втручання третіх осіб; та інші можливі варіанти;
  • Також в це входить порада для того чи іншого результату подій, як Вам краще вчинити, щоб це був сприятливий результат для Вас, в першу чергу;
  • Прошу помітити, сюди входять виключно рекомендації, які не шкодять Вам;
  • Консультую за варіантами розвитку Ваших подальших подій.
  • Повний розбір Ваших стосунків на Таро (повноцінна консультація)
  Комплексний безконтактний енергетичний масаж біоенергетичного поля людини. Що це таке?

  Безконтактний енергетичний масаж є пакетом на 30 діб

  Безконтактний енергетичний масаж це повне відновлення організму. Унікальний метод спрямований на відновлення енергетичного рівноваги організму. Під час масажу відбувається спрямований вплив на біологічно активні точки, відновлюється захисне поле людини, видаляються сліди та вплив чужорідної енергетичної польової структури, що працює для ураження захисного поля людини. Збільшується швидкість та підвищується ефективність лікування, нормалізується циркуляція крові, покращується робота імунної, ендокринної та лімфатичної системи організму, відновлюється баланс енергії та роботи внутрішніх органів

  ФІТОКОМПЛЕКСИ. ФІТООЗДОРОВЛЕННЯ. Що це таке?

  Фітокомплекси – це природні рослинні екстракти, які містять в собі корисні речовини, такі як вітаміни, мінерали, антиоксиданти та інші біоактивні речовини. Вони допомагають підтримувати правильну роботу організму та запобігати розвитку різних захворювань.  Фітокомплекси виготовляються індивідуально, використовуються найякісніші компоненти та лікарські рослини. Рекомендується до вживання як додатковий джерело біологічно активних речовин рослинного походження до щоденного раціону збалансованого харчування. Не містити ароматизаторів та барвників. Без ГМО.

  Фітооздоровлення – використання рослин як лікарських засобів починається з глибокої давнини, і в даний час. У фітооздоровлення повсюдно багато прихильників. Це зумовлено м’якістю та комплексністю дії біологічно активних сполук рослинних препаратів, їхньою хорошою переносимістю. Фітокомплекси виготовляються індивідуально, використовуються найякісніші компоненти та лікарські рослини. Рекомендуется до вживання як додатковий джерело біологічно активних речовин рослинного походження до щоденного раціону збалансованого харчування. Не містити ароматизаторів та барвників. Без ГМО.

  Довге життя

  Інформаційна служба.

  Консультація безкоштовно

  Telegram / Viber / WhatsApp:

  +38095 08 777 42

  Telegram / WhatsApp:

  +38063 58 666 89

  Mail@Shop

  Невиліковних хвороб немає. Є люди, які не вміють правильно оздоровлюватись

  Links.  «ДОВГЕ ЖИТТЯ»