Выбрать страницу

Працюємо для Вас, для Вашої родини! Консультуємо по комплексному оздоровленню всіх хто хоче звернутися до нас.

Довге життя

Купуйте все онлайн Вам все доставлять Для Вас доставка безкоштовна

Доставка — є “повноцінною“ доставкою товару до місця призначення з покладанням витрат на продавця у повному обсязі.

Замовити зараз

ПОВНА ДІАГНОСТИКА це перший і важливий етап в оздоровленні організму людини.

Діагностика людини проводиться тричі на місяць, для прояву повної картини під час оздоровлення, для своєчасного виявлення біоенергетичних відхилень у біополі людини.

Повна Діагностика

Діагностика людини проводиться тричі на місяць, для прояву повної картини під час оздоровлення, для своєчасного виявлення біоенергетичних відхилень у біополі людини.

Чужорідні Енергетичні Польові Структури

Чужорідної енергетичної польової структури, що працюють для ураження захисного поля людини-порча, прокляття, пристріт, приворот, переляк, обруч, перекриття тощо 

Діагностика Ваших Відносин 

Розбір Вашої ситуації (дивлюся, що конкретно відбувається); чи резонують Ваші енергії з Вашими близькими, друзями на даний момент. Чи є втручання третіх осіб; та інші можливі варіанти.

Ментальні Розлади

Ментальні розлади — це порушення розумового, психічного та психологічного розвитку людини. До них уналежнюють аутизм, синдром Дауна, епілепсію, дефекти мови, органічні ураження центральної нервової системи, деменцію тощо.

Концепція Єдиного Цілого

Під єдиним цілим розуміється певна закінчена цілісність. З найдавніших часів східна медицина розглядала людський організм як єдине ціле, нерозривно пов’язане із середовищем проживання – кліматом, землею, місцевим ґрунтом. Цей погляд служив керівним принципом щодо нормального стану організму та її патології, при діагностиці і профілактики хвороб. Існує взаємозв’язок між різними органами людини та її енергією. Людський організм є єдиним цілим.

Оздоровлення Фітокомплексами

Фітооздоровлення – використання рослин як лікарських засобів починається з глибокої давнини, і в даний час. У фітооздоровлення повсюдно багато прихильників. Це зумовлено м’якістю та комплексністю дії біологічно активних сполук рослинних препаратів, їхньою хорошою переносимістю. Фітокомплекси виготовляються індивідуально, використовуються найякісніші компоненти та лікарські рослини.

Комплексний безконтактний енергетичний масаж біоенергетичного поля людини. Пакетом на 30 діб.

 

Ми раді бачити Вас у «МАГАЗИНІ ЗДОРОВ’Я»

Допомогаємо вам на будь-якому етапі вашого життя від підлітка (пізній підлітковий вік 18-25 роки) до літнього члена вашої родини! Консультуємо по комплексному оздоровленню всіх хто хоче звернутися до нас. Працюємо із хворобами пацієнтів на енергетичному рівні коригуємо енергетичне поле – ауру людини. Діагностика та корекція поля пацієнта на предмет сторонніх польових структур (порча, прокляття, сглаз, приворот, переляк, обруч, перекриття, та інші подібні неприємності).

Як це працює

Вибрати в «МАГАЗИНІ ЗДОРОВ'Я»

Для того щоб вибрати фітокомплекс або послугу в інтернет магазині, Вам треба зареєструватися у Вашому персональному кабінеті. Після реєстрації, Ви отримаєте листа на Вашу поштову адресу електронної пошти з посиланням. Вам треба перейти за посиланням, клацнувши на неї мишкою і встановити пароль вашого персонального кабінету. Після цього Ви можете зателефонувати нам або написати, для того щоб отримати консультацію щодо застосування фітокомплексів та послуг, розміщених у «МАГАЗИНІ ЗДОРОВ’Я», а потім для себе вибрати фітокомплекси або послуги, розміщені в інтернет магазині.

Оформити замовлення з доставкою на Вашу адресу

Вам треба вибрати потрібний вам фітокомплекс або послугу в МАГАЗИНІ ЗДОРОВ’Я та покласти до корзини. Підтвердити Ваше замовлення та оформити виконання замовлення. На поштову адресу реєстрації вашої електронної пошти Ви отримаєте лист-підтвердження, що Ваше замовлення оформлене.

100% Безкоштовна доставка

Доставка — є “повноцінною“ доставкою товару до місця призначення з покладанням витрат на продавця у повному обсязі.

Довге життя

Інформаційна служба.

Консультація безкоштовно

Telegram / Viber / WhatsApp:

+38095 08 777 42

Telegram / WhatsApp:

+38063 58 666 89

Mail@Shop

Невиліковних хвороб немає. Є люди, які не вміють правильно оздоровлюватись

Links.  «ДОВГЕ ЖИТТЯ»