Выбрать страницу

Користувацька Угода

  Довге життя

Україна   2019 – 2024 © 

Пишіть
Telegram / Viber / WhatsApp:  +38063 58 666 89
mail@: dovgegittya@gmail.com
Перед використанням Сайту, Користувачеві, необхідно уважно вивчити справжній

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

Додаток № 1 до Публічного договору про надання послуг

ІНФОРМОВАНА ДОБРОВІЛЬНА ЗГОДА КОРИСТУВАЧА НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ця Угода є публічною офертою відповідно до чинного законодавства України. Вчинення конклюдентних дій фізичними або юридичними особами (далі – «Користувач»), спрямованих на використання Сайту вважається безумовним прийняттям (акцептом) цієї Угоди. Цим Користувач підтверджує, що акцепт Угоди рівносильний підписанню та укладенню угоди на умовах, викладених у цій Угоді.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ця угода (далі – «Угода») регулює порядок роботи цього сайту (далі – «Сайт»), визначає умови використання матеріалів та сервісів Сайту. Власник сайту, фізична особа, іпн №2430904315,  №3701008960 ( далі – Адміністратор Сайту), вказує інформацію про себе, свою роботу, а також, контактні дані для зворотного зв’язку на Сайті. Ця Угода є публічною офертою відповідно до чинного законодавства України. Вчинення конклюдентних дій фізичними або юридичними особами (далі – «Користувач»), спрямованих на використання Сайту вважається безумовним прийняттям (акцептом) цієї Угоди. Цим Користувач підтверджує, що акцепт Угоди рівносильний підписанню та укладенню угоди на умовах, викладених у цій Угоді.

Умови використання сайту
 1. Використання будь-яких матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України. Матеріали і сервіси Сайту призначені виключно для використання в законних цілях.
 2. Користувач має право на свій розсуд знайомитися з матеріалами сайту і сервісами Сайту, замовляти і купувати товари та / або послуги що пропонуються на Сайті.
 3. Користувач погоджується використовувати Сайт, не порушуючи майнових і / або немайнових прав третіх осіб, а так само забороні обмежень, установлених застосовним правом, включаючи без обмеження: авторські та суміжні права, права на товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів, права на промислові зразки, права використовувати зображення людей, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту, зокрема використовуючи програми для втручання або спроби втручання в процес нормального функціонування Сайту.
 4. Використання матеріалів сайту без згоди правовласника не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідна згода Адміністратора сайту або правовласника матеріалів.
 5. За наявності технічної можливості Користувач має право залишати коментарі та інші записи на сайті. Користувач гарантує, що коментарі або інші записи не порушують чинного законодавства, не містять матеріалів незаконного, непристойного, наклепницького, дискредитуючого, загрозливого, порнографічного, ворожого характеру, а також містять претензії та ознаки расової чи етнічної дискримінації, які можуть бути виконані, кваліфіковані як кримінальні злочини, так само як і вважатися неприпустимими з інших причин, матеріалів, що пропагують культ насильства та жорстокості, матеріалів, що містять нецензурну лайку. Адміністрація Сайту не зобов’язується проводити попередню модерацію матеріалів та записів на Сайті Користувачами. За коментарями запису на Сайті, залишені Користувачем, Користувач несе відповідальність самостійно та в повному обсязі..
 6. Адміністратор Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті, Користувач переходить за посиланнями які містяться на Сайті на зовнішні ресурси, на свій розсуд на свій страх і ризик.
 7. Всі послуги та товари розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті використовуються Користувачем, після того як Користувач звернувся до лікаря для проходження належних медичних діагностичних процедур та медичних аналізів для підтвердження здоров’я: психічного, психологічного та фізичного.
 8. Всі послуги та товари розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті виробляються, виготовляються персонально та індивідуально для Користувача, відповідно до належних медичних діагностичних процедур та медичних аналізів для підтвердження здоров’я: психічного, психологічного та фізичного. Всі послуги розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті використовуються  індивідуально Користувачем, після належних медичних діагностичних процедур та медичних аналізів для підтвердження здоров’я: психічного, психологічного та фізичного. Всі оздоровчі фітокомплекси розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті виготовляються персонально та індивідуально для Користувача, відповідно до на-лежних медичних діагностичних процедур та медичних аналізів для підтвердження здоров’я: психічного, психологічного та фізичного.

 9. Доставка товару до місця призначення DDP (Delivered Duty Paid, “постачання з оплатою мита”) – є “повноцінною” доставкою товару до місця призначення з покладанням витрат на продавця у повному обсязі. Відправлення проводиться після закінчення 17 календарної доби відділеннями “Нова Пошта” в межах території України та за її межами.

 10. Користувач згоден з тим, що Адміністратор Сайту, власник сайту, не несе відповідальності перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, товарами чи послугами, доступними на Сайті, або отриманими через зовнішні сайти або ресурси, або інші контакти користувача, до яких він надійшов, використовуючи розміщену на Сайті інформацію чи посилання на зовнішні ресурси. Адміністратор Сайту, власник сайту, не несе відповідальності перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, товарами чи послугами, доступними на Сайті, якщо Користувач не звернувся до лікаря для проходження належних медичних діагностичних процедур та медичних аналізів для підтвердження здоров’я: психічного, психологічного та фізичного Користувачем та відповідно Користувач не має права на придбання та подальше використання послуг та товарів, розміщених на сайті Адміністратором Сайту, власником сайту. Адміністратор Сайту, власник сайту, не несе відповідальності перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, товарами чи послугами, доступними на Сайті, якщо Користувачем не провадиться передоплата протягом трьох банківських днів з моменту отримання рахунку від Адміністратора сайту, власника сайту. Адміністратор Сайту, власник сайту, не несе відповідальності перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, товарами або послугами, доступними на Сайті, так як всі послуги та товари розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті, згідно із Закону України № 1023-XII від 12.05.1991 «Про захист прав споживачів», который регулює відносини між споживачами товарів (робіт, послуг) і виготівниками,  виконавцями,  продавцями в умовах різних форм власності,  встановлює права споживачів та визначає  механізм реалізації державного захисту їх прав», поверненню та обміну не підлягають, відповідно грошові кошти за всі послуги та товари розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті, Користувачеві не повертаються згідно із Законом України № 1023-XII від 12.05.1991 “Про захист прав споживачів “. Адміністратор Сайту, власник сайту, не несе відповідальності перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, товарами або послугами, доступними на Сайті, якщо Користувач вживає алкоголь у будь-якому вигляді та прояві, так само наркотичні речовини у будь-якому вигляді та прояві, до моменту прийняття курсу оздоровлення, під час моменту прийняття курсу оздоровлення на основі всіх послуг та товарів розміщених Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті.
 11. Надання в будь-якій формі (реєстрація на Сайті, здійснення замовлень, підписка на рекламні розсилки і тому подібне) своїх персональних даних Адміністрації сайту, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Адміністрацією сайту відповідно до Закону України про захист персональних даних від 01.06.2010 № 2297-VI. Обробка персональних даних Користувача регулюється чинним законодавством України та Політикою конфіденційності Сайту.
 12. Адміністратор Сайту, власник сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку, без будь-яких повідомлень Користувача, змінювати вміст Сайту, а також змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на даній сторінці. Актуальна версія Угоди завжди розташована на даній сторінці. Для уникнення суперечок з приводу зміни Угоди Адміністратор Сайту рекомендує періодично ознайомлюватися з вмістом Угоди розташованого на даній сторінці. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від використання Сайту.
 13. Адміністратор Сайту, власник сайту має право в односторонньому порядку обмежувати доступ Користувача на Сайт, якщо буде обґрунтовано вважати, що Користувач веде неправомірну діяльність. Крім того, адміністратор має право видаляти матеріали користувачів на вимогу уповноважених органів державної влади або зацікавлених осіб в разі, якщо дані матеріали порушують чинне законодавство або права третіх осіб.
 14. Адміністратор Сайту, власник сайту і Користувач несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань відповідно до Угоди та чинним законодавством України. Адміністратор Сайту, власник сайту не несе відповідальність за технічні перебої в роботі сайту, разом з тим Адміністратор Сайту, власник сайту зобов’язується приймати всі розумні заходи для запобігання таких перебоїв.
 15. Всі послуги та товари розміщені Адміністратором Сайту, власником сайту на цьому сайті використовуються Користувачем, після того як Користувачем провадиться передоплата протягом трьох банківських днів з моменту отримання рахунку від Адміністратора сайту, власника сайту. Передоплату потрібно спрямовувати на наш банківський рахунок. Замовлення буде надіслано після надходження коштів на наш рахунок. Відправлення проводиться протягом 17 календарних діб відділеннями “Нова Пошта” в межах території України та за її межами. Призначення платежу: “перерахування власних коштів для поповнення рахунку”.   Вказуйте номер замовлення  в підпису до платежу.
 16. Усі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
 17. Всі дані, розміщені або розміщуються на цьому Сайті, знаходяться на обладнанні знаходиться на території хмарних серверів UkrLine.
 18. Адміністратор Сайту, власник сайту має право припиняти роботу Сайту, а так само частково або повністю припиняти доступ до сайту до завершення необхідного технічного обслуговування і (або) модернізації Сайту.
 19. Здійснюючи дії щодо прийняття цієї Угоди (оферти), Користувач гарантує, що ознайомлений, погоджується, повністю і беззастережно приймає всі умови Угоди в цілому, зобов’язується їх дотримуватися.

 

Додаток № 1 до ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

ІНФОРМОВАНА ДОБРОВІЛЬНА ЗГОДА КОРИСТУВАЧА НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Справжня Політика конфіденційності є складовою частиною Угоди Сайту і діє відносно всієї інформації, в тому числі персональних даних Користувача, одержуваних Адміністрацією Сайту в процесі роботи Користувача з Сайтом, виконання Угоди та угод між Адміністрацією сайту і Користувачем. Використання Сайту означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою конфіденційності та зазначеними в ній умовами обробки його персональних даних; в разі незгоди з цими умовами користувач повинен утриматися від використання Сайту.

Перед використанням Сайту Користувачеві необхідно уважно вивчити справжню Політику конфіденційності.
ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Надання в будь-якій формі (реєстрація на Сайті, здійснення замовлень, підписка на рекламні розсилки і тд.) Своїх персональних даних Адміністрації сайту, Користувач висловлює згоду на обробку персональних даних Адміністрацією сайту відповідно до Закону України про захист персональних даних від 01.06.2010 № 2297 -VI.

Обробка персональних даних здійснюється з метою виконання Угоди та інших угод між Адміністрацією сайту і Користувачем.

Обробка персональних даних здійснюється виключно на території України, з дотриманням чинного законодавства Украіниі.

Згода Користувача на обробку його персональних даних дається Адміністрації сайту на термін виконання зобов’язань між Користувачем і Адміністрацією сайту в рамках Угоди або інших угод між Користувачем і Адміністрацією сайту.

У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Користувача, Користувач повідомляє про це Адміністрацію Сайту письмово або по електронній пошті. Після отримання даного повідомлення Адміністрація Сайту припиняє обробку персональних даних Користувача і видаляє.

Сайт не має статусу оператора персональних даних. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених цією Політикою конфіденційності.

Заходи щодо захисту персональних даних

У своїй діяльності Адміністрація сайту керується Законом України про захист персональних даних від 01.06.2010 № 2297-VI.

Адміністрація сайту повинен вживати таких розумних заходів для захисту персональних даних користувачів і дотримується права суб’єктів персональних даних, встановлені  чинним законодавством України.

Захист персональних даних Користувача здійснюється з використанням фізичних, технічних і адміністративних заходів, націлених на запобігання ризику втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, порушення конфіденційності та зміни даних. Заходи забезпечення безпеки включають в себе міжмережевий захист і шифрування даних, контроль фізичного доступу до центрів обробки даних, а також контроль повноважень на доступ до даних.

Зміна політики конфіденційності

Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку вносити будь-які зміни в Політику конфіденційності без попереднього повідомлення Користувача. Актуальний текст Політики конфіденційності розміщений на даній сторінці.

Зв’яжіться з нами за адресою dovgegittya@gmail.com, якщо у вас виникнуть запитання.

Ми завжди поруч!